Kompleksowe usługi bhp dla Twojej firmy

Stała współpraca

Zapewniamy kompleksowość usług BHP. Wszystko czego potrzebuje Twoja firma, byś Ty mógł spać spokojnie. My zadbamy o terminowość szkoleń i prawidłowo prowadzoną dokumentację. Dzięki stałej współpracy masz pewność, że wszelkie wytyczne wynikające ze zmian w przepisach zostaną natychmiast wdrożone.

Jednorazowa współpraca

Potrzebujesz przeszkolić nowego pracownika? Chcesz sprawdzić jak wygląda współpraca z nami? Wybierz usługę, której potrzebujesz. Szkolenie okresowe pracownika administracyjnego to koszt tylko 50 zł.

Zadzwoń i umów się na bezpłatny audyt w Twojej firmie

Chcesz mieć pewność, że wszystkie wymagania odnośnie BHP w Twojej firmie zostały prawidłowo wypełnione? Możemy sprawdzić dla Ciebie następujące obszary:

  • aktualność szkoleń wstępnych i okresowych, jak również szkoleń ochrony przeciwpożarowej oraz pierwszej pomocy
  • czy masz opracowaną ocenę ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy (art. 226 Kodeksu Pracy)
  • czy firma jest zgłoszona do Państwowej Inspekcji Sanitarnej i Państwowej Inspekcji Pracy
  • przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzeganie przepisów i zasad bezpieczeństwa pracy
  • czy masz opracowane stanowiskowe instrukcji BHP.

tel. 577 99 4888

Zakres usług

W trakcie trwająca minimum 2 lata umowy do obsługi Państwa firmy zostaje wyznaczony indywidualny opiekun - specjalista ds. BHP. Zakres usługi obejmuje:

Szkolenia wstępne

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracodawca ma obowiązek przeszkolenia swoich pracowników w zakresie BHP. Szczegóły przeprowadzenia szkoleń BHP zostały zawarte w rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004r. (Dz.U.04.180.1860 z późn. zm.)
Pierwszym szkoleniem BHP, jakie pracodawca musi zorganizować dla swoich pracowników, jest szkolenie wstępne. Składa się na nie instruktaż ogólny i stanowiskowy.

Oznakowania

U każdego pracodawcy w zależności od charakteru prowadzonej działalności są wymagane różne oznakowania – informacyjne, ostrzegawcze, zakazu i nakazu. Sprawdzimy czego Ty potrzebujesz i przygotujemy dla Ciebie gotowe materiały.

Doradztwo i konsulting

Potrzebujesz pomocy, chcesz o coś zapytać. Jesteśmy po to by Ci pomóc. Wiele usług z zakresu tzw doradztwa wykonujemy za darmo podczas zwykłej rozmowy telefonicznej lub wymiany maili.

Audyt stanowisk pracy

Chcesz mieć pewność, że wszystkie wymagania odnośnie BHP w Twojej firmie zostały prawidłowo wypełnione? Możemy sprawdzić to dla Ciebie.

Dokumentacja wypadkowa

Jeśli pracownik uległ wypadkowi konieczne jest sporządzenie dokumentacji powypadkowej. Odpowiedzialny jest za to pracodawca.

Ocena ryzyka zawodowego

Do podstawowych obowiązków pracodawcy należy, oprócz zapewnienia bezpiecznych warunków pracy, badanie i zapoznanie pracowników z grożącymi im niebezpieczeństwami na stanowisku pracy.

Prowadzenie dokumentacji

Gwarantujemy Ci fachową obsługę już od momentu podpisania umowy: Konsultacje i pomoc w opracowywaniu instrukcji roboczych, instrukcji obsługi maszyn oraz urządzeń. Tworzenie dokumentacji z zakresu świadczeń z tytułu wypadków w drodze do i z pracy. Rejestracja wypadków przy pracy oraz chorób zawodowych.

Szkolenie okresowe

Jeśli pracodawca nie dopełni obowiązku przeszkolenia pracowników, bierze na siebie pełną odpowiedzialność za potencjalne wypadki w miejscu pracy oraz doznanie uszczerbku na zdrowiu przez pracownika. Takie konsekwencje często wiążą się z poważnymi problemami finansowymi firm, których lepiej unikać.

Co zyskujesz dzięki nam

Wzrost świadomości i wiedzy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy u siebie i swoich pracowników to większe bezpieczeństwo i pewność w przypadku kontroli PiP. Z nami masz dostęp do profesjonalnej informacji w dziedzinie prawa i warunków zatrudnienia i tworzysz bezpieczniejsze i zgodne z prawem stanowiska pracy.

Certyfikat CSR

Korzystając z naszych usługo otrzymujesz certyfikat Firmy Społecznie Odpowiedzialnej. Co to oznacza? Będziesz miał swój udział w tworzeniu specjalistycznych miejsc pracy dla osób z niepełnosprawnością. Dodatkowo wybierając naszą ofertę masz gwarancję, że zapłacisz tylko tyle ile wynosi koszt realizacji usługi, ponieważ Fundacja Zobaczyć realizuje wyłącznie działania non profit – nie dla zysku. Skontaktuj się z naszym doradcą

Jak zacząć?

Zazwyczaj współpraca taka rozpoczyna się od audytu stanowisk pracy, dokumentacji BHP, kadrowej. Po tym przedstawiamy zalecenia, przygotowujemy brakujące dokumenty, proponujemy poprawę istniejących, jeśli istnieje takie wskazanie. W dalszej kolejności przeprowadzane są szkolenia okresowe dla wszystkich pracowników i kierowników/pracodawcy o ile wyrażają Państwo taką chęć i potrzebę. Chcemy mieć pewność, że Nasz klient i jego pracownicy są odpowiednio przeszkoleni. Na bieżąco sprawdzamy bezpieczeństwo w miejscu pracy, reagujemy na zmieniające się sytuacje. Gwarantujemy, że korzystając z tej usługi, powierzają Państwo bezpieczeństwo swoje i swoich pracowników w dobre ręce. Usługa jest świadczona 24h na dobę, więc niezależnie co się stanie zawsze możesz liczyć na nasza pomoc.

Dla kogo?

Dla wszystkich zatrudniających do 100 pracowników. Szczególnie interesująca może być dla mikrofirm zatrudniających bardzo małą liczbę pracowników, ponieważ w odróżnieniu od podmiotów komercyjnych my nie pobieramy opłaty za sam fakt podpisania umowy, zazwyczaj wynoszącej 250 zł miesięcznie. Dla nas praca jest misją.

Specjalna oferta dla firm zatrudniających osoby z niepełnosprawnością i organizacji pozarządowych. Koniecznie skontaktuj się z nami.

Wymogi prawne

Niewiele małych firm zdaje sobie sprawę z ciążących na nich obowiązkach wynikających z ART. 237¹¹ K.P. nakazującego powierzenie zadań służby BHP posiadającemu odpowiednie kwalifikacje pracownikowi lub zlecić takie zadanie zewnętrznym specjalistom.

Bezpieczeństwo

Prawidłowo przygotowane i oznakowane miejsce pracy, świadomość pracowników i procedury postępowanie zmniejszają ryzyko wypadku, a tym samym oszczędzają Twój czas i pieniądze.

Kary

Jeśli dalej zastanawiasz się, czy stać Cię na to by skorzystać z naszych usług, to odpowiedz sobie na pytanie, czy stać Cię na to by nie korzystać?

Sprawdź tutaj

Nasze usługi BHP to koszt już od 50 zł miesięcznie za każdego zatrudnionego pracownika

Zadzwoń po ofertę

577 994 888