Przygotowanie i prowadzenie dokumentacji BHP

Obowiązki związane z dokumentacją służby BHP to szeroki temat, który w rozporządzeniu w sprawie służby BHP został jedynie zasygnalizowany poprzez prowadzenie rejestrów, kompletowanie i przechowywanie dokumentów dotyczących warunków pracy, stwierdzanie chorób zawodowych i podejrzeń o takie choroby, przechowywanie wyników badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia w środowisku pracy. Trzeba jednak pamiętać, że oprócz przepisów dotyczących zadań i uprawnień służby BHP specjaliści ds. BHP wykonują również czynności dodatkowe, a mieszczące się w ramach szeroko pojętej działalności służby BHP. Zapewnimy Ci kompleksową i rzetelną usługę outsourcingową – to my przygotowujemy całą dokumentację, Tobie dostarczamy segregator ze wszystkimi niezbędnymi załącznikami a nasza kadra specjalistów zapewni Ci stałą opiekę. Gwarantujemy Ci fachową obsługę już od momentu podpisania umowy: Konsultacje i pomoc w opracowywaniu instrukcji roboczych, instrukcji obsługi maszyn oraz urządzeń. Tworzenie dokumentacji z zakresu świadczeń z tytułu wypadków w drodze do i z pracy. Rejestracja wypadków przy pracy oraz chorób zawodowych.

Prowadzeniem dokumentacji zajmujemy się jedynie w przypadku podpisania umowy na świadczenie kompleksowych usług BHP.

Jednorazowa współpraca

Potrzebujesz przeszkolić nowego pracownika? Chcesz sprawdzić jak wygląda współpraca z nami? Wybierz usługę, której potrzebujesz. Szkolenie okresowe pracownika administracyjnego to koszt tylko 50 zł.

Expresowe wsparcie online

Potrzebujesz szybkiej konsultacji ze specjalistą ds. BHP? Zadaj je nam. Dołącz do grupy na Facebooku BHP i Kodeks pracy w małej firmie

Zadzwoń i umów się na bezpłatny audyt w Twojej firmie

Chcesz mieć pewność, że wszystkie wymagania odnośnie BHP w Twojej firmie zostały prawidłowo wypełnione? Możemy sprawdzić dla Ciebie następujące obszary:

  • aktualność szkoleń wstępnych i okresowych, jak również szkoleń ochrony przeciwpożarowej oraz pierwszej pomocy
  • czy masz prawidłowo opracowaną ocenę ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy (art. 226 Kodeksu Pracy)
  • czy firma jest zgłoszona do Państwowej Inspekcji Sanitarnej i Państwowej Inspekcji Pracy
  • przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzeganie przepisów i zasad bezpieczeństwa pracy
  • czy masz prawidłowo opracowane stanowiskowe instrukcji BHP.

tel. 577 99 4888