Regulaminy i polityka prywatności

Otwierasz lub prowadzisz Sklep Internetowy, a może chcesz świadczyć usługi z wykorzystaniem stron WWW? Niezależnie od tego co robisz i co sprzedajesz, nie robisz tego w próżni. W pewnym momencie swojej działalności natrafisz na klienta, z którym wejdziesz w spór. Możesz wtedy postąpić zgodnie z maksymą, że klient ma zawsze rację, lub odwołać się do zapisów zawartej z nim umowy sprzedaży na odległość. Oczywiście, jeśli w sposób prawidłowy skonstruowałeś tę umowę, a jej zapisy są zgodne z obowiązującym prawem.

Zadzwoń i umów się na bezpłatny audyt w Twojej firmie

Wpierw przeprowadzamy darmowy audyt sprzedaży na funkcjonującym już sklepie (o ile istnieje). Dzięki temu całkowicie za darmo dostajesz informację, co według nas jest źle, co odstrasza klientów, a co jest niezgodne z przepisami prawa.

Następnie przedstawiamy ofertę i o ile rodzaj sprzedawanych produktów, nie jest specyficzny (żywność, usługi), albo sam proces zbyt skomplikowany (zapytania ofertowe etc.) to cena nie powinna przekroczyć 200 zł.

Po akceptacji w przeciągu tygodnia wysyłamy gotowe dokumenty wraz z rachunkiem. Co więcej, Ty nic już z tym więcej nie musisz robić, poza zamieszczeniem na stronie Internetowej.

Co zyskujesz dzięki nam

W skład otrzymanych dokumentów wchodzi:

  1. Regulamin zakupów
  2. Polityka prywatności
  3. CheckBoxy
  4. Pouczenie o zasadach odstąpienia od umowy przez Konsumenta
  5. Wzór odstąpienia od umowy
  6. Wzór reklamacji w ramach prawa rękojmi
  7. Treść maila z potwierdzeniem o zawarciu umowy

Certyfikat CSR

Korzystając z naszych usługo otrzymujesz certyfikat Firmy Społecznie Odpowiedzialnej. Co to oznacza? Będziesz miał swój udział w tworzeniu specjalistycznych miejsc pracy dla osób z niepełnosprawnością. Dodatkowo wybierając naszą ofertę masz gwarancję, że zapłacisz tylko tyle ile wynosi koszt realizacji usługi, ponieważ Fundacja Zobaczyć realizuje wyłącznie działania non profit – nie dla zysku. Skontaktuj się z naszym doradcą