Szkolenia dla firm i organizacji

Dzięki współpracy ze specjalistami z wielu dziedzin możemy zaoferować szeroki zakres szkoleń z różnych obszarów wiedzy zarówno dla firm, organizacji pozarządowych jak i klientów indywidualnych. Zapraszamy na spotkania szkoleniowe w kameralnej atmosferze naszego gabinetu. Wiemy doskonale, że niezależnie od tematu każdy z uczestników szkoleń ma nieco inne potrzeby, dlatego nastawiamy się przede wszystkim na niewielkie grupy, gwarantujące indywidualne podejście do każdego klienta.

Aktualna oferta szkoleń

Prowadzenie i aktualizacja Biuletynu Informacji Publicznej (BIP)

Zgodnie z prawem każda instytucja, która wykonuje zadania publiczne, ma obowiązek publikacji w Internecie w ujednoliconej formie pewnych danych. Nie może to być zwykła strona internetowa, przepisy nakładają konkretne zobowiązania na twórców i redaktorów BIP. Nie wykonanie tego obowiązku zagrożone jest kara pozbawienia wolności.

Więcej

Klimat dla kreatywności

To Ty tworzysz klimat w swojej firmie. Styl, w jakim zarządzasz pracownikami, sposób w jaki stawiasz przed nimi zadania i delegujesz kompetencje ma ogromny wpływ na ich motywację do pracy i gotowość do zaangażowania. Zobacz jak możesz zarządzać jeszcze efektywniej.

Więcej

Przepis na projekt

Przepis na projekt to kompleksowy i na bieżąco aktualizowany i uzupełniany program szkoleń dotyczących sporządzania i przygotowywania wniosków o granty. Dzięki udziale w kolejnych szkoleniach zdobędziesz specjalistyczną wiedzę, dzięki której będziesz efektywniej tworzyć projekty i pisać wnioski.

Więcej

Szkolenia skrojone na miarę

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, a w danym momencie nie prowadzimy rekrutacji na dane szkolenie skontaktuj się z nami. Powiadomimy Cię kiedy Będzie dostępny najbliższy termin. Możemy także zorganizować szkolenie zamknięte dla grupy osób.

Interesuje Cię jakieś zagadnienie? Chcesz dowiedzieć się więcej na tematy związane z funkcjonowaniem NGO, pisaniem projektów bądź zakładaniem organizacji pozarządowej czy spółdzielni socjalnej? Potrzebujesz przeszkolić swoich pracowników? Daj nam znać - możemy zorganizować szkolenie dostosowane specjalnie do Twoich potrzeb.